Strona główna
Strona główna

Mapa strony
Mapa strony
44-203 Rybnik, ul. Przemysłowa 3
tel./fax +48 32 42 950 40, +48 32 42 950 41
e-mail: greif@greif.com.pl
Strona światowa       
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Produkty - GREIF Poland

Produkty
Beczki, bębny stalowe, opakowania metalowe

Butle
oferowane przez Greif Poland produkowane są z poliwęglanu oraz tritanu według najwyższych standardów jakości, są lekkie i wygodne w użyciu. Niezwykła klarowność i kryształowo czysta barwa butli doskonale oddaje świeżość i chłód zawartej w nich wody. Stosowany w procesie produkcji surowiec nie wpływa na smak wody i spełnia polskie oraz europejskie normy wymagane dla opakowań mających kontakt z żywnością.Nasz produkt jest przyjazny dla środowiska. Przeznaczony jest do wielokrotnego użytku, a stosowany w procesie produkcji surowiec nadaje się do ponownego przetworzenia. Wymiary naszych butli zapewniają ich kompatybilność z typowymi liniami do mycia i napełniania, jak również standardowymi dozownikami wody typu: naczynia ceramiczne, pompki, kraniki itp.

Polecamy Państwu dwa rodzaje naszych butli: z uchwytem i bez uchwytu. Na naszych butlach możemy wykonać trzy różne rodzaje zdobień: nadruk metodą sitodruku, wytłoczenie lub oklejenie etykietą.Bębny Stalowe
z pokrywą zdejmowaną o różnych pojemnościach zgrzewane z różnymi wytłoczonymi rowkami tocznymi. Powierzchnia zewnętrzną pokrywa lakier piecowy z możliwością lakierowania w kilku kolorach (wg katalogu RAL) oraz możliwością nanoszenia napisów i znaków graficznych. Wewnątrz - stal surowa powlekana lakierami chemoodpornymi lub lakierami przeznaczonymi do kontaktu z produktami spożywczymi (atest P.Z.H.)

Beczki spełniają wymagania ADR, RID, IMDG dla I,II,III grupy opakowań.
Zapewnieniamy system jakości zgodny z norma ISO 9001: 2008 oraz ISO 15593

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ...

 
Licznik odwiedzin : 652029
2009 © GREIF - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GRAFNET